Haberler > X. DÖNEM BASİSEN ŞUBELERİ YÖNETİM DENETLEME ve DİSİPLİN KURULLARI
Haber Filtreleme

X. DÖNEM BASİSEN ŞUBELERİ YÖNETİM DENETLEME ve DİSİPLİN KURULLARI

Şubelerimizin gerçekleştirdiği 10. Olağan Genel Kurulları sonrası oluşan Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulu Üyeleri aşağıdadır.

ADANA ŞUBESİ

YÖNETİM KURULU

M.FAHRİ YILMAZ

BAŞKAN

FATİH KEMAL ÖZKAN

SEKRETER

FATOŞ SAVAŞ ACAR

MALİ SEKRETER

EYÜP AKSOY

ÖRGÜTLENME VE EĞİTİM SEKRETERİ

ŞENDA BOYBEYİ

TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ SEKRETERİ

DENETLEME KURULU

OGÜN ÇELEBİ

BAŞKAN

FERHAT ÇAVUŞ

ÜYE

MACİDE KOCAACAR

ÜYE

DİSİPLİN KURULU

TUBA YEDİGÖZ

BAŞKAN

AHMET TURAN

BAŞKAN YARD.

ÇAĞRI ALA

RAPORTÖR

FİKRET DİKER

ÜYE

FATMA KÜÇÜKOĞLU

ÜYE

 

ANKARA ŞUBESİ

YÖNETİM KURULU

İSMAİL G. SATIROĞLU

BAŞKAN

CANER ACAR

SEKRETER

TAMER ALPER

MALİ SEKRETER

ÖZDEN DOĞAN BAŞKAN

ÖRGÜTLENME VE EĞİTİM SEKRETERİ

ERTAN GÜÇAVLI

TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ SEKRETERİ

DENETLEME KURULU

ALİ YİĞİT

BAŞKAN

ALİ YÜCEL

ÜYE

OYA PINAR

ÜYE

DİSİPLİN KURULU

M. ÖZGÜR ÖZEV

BAŞKAN

N. EVSEN YILDIRIM

BAŞKAN YARD.

NAZLI HİLAL ÇAKIR

RAPORTÖR

ALİ MURAT BAŞARAN

ÜYE

MAHİR KILIÇ

ÜYE

  

ANKARA VE İÇ ANADOLU ŞUBESİ

YÖNETİM KURULU

YAŞAR SEYMAN

BAŞKAN

MEHMET BİLİR

SEKRETER

MEHMET ŞEN

MALİ SEKRETER

FERHAT AZNEVİ

ÖRGÜTLENME VE EĞİTİM SEKRETERİ

HÜSEYİN VURUCU

TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ SEKRETERİ

DENETLEME KURULU

ARDA BÜYÜKBAŞ

BAŞKAN

GÜLNUR SUNAL

ÜYE

BORA TÜRKMEN

ÜYE

DİSİPLİN KURULU

BİLAL EROL ÜNAL

BAŞKAN

SÜMEYRA KILIÇ

BAŞKAN YARD.

HÜMEYRA ÜNAL

RAPORTÖR

YALÇIN EMEKLİ

ÜYE

ÖZNUR BAŞAĞAÇ

ÜYE


BEYOĞLU ŞUBESİ

YÖNETİM KURULU

MUSTAFA MUTU

BAŞKAN

İSMAİL GÜL

SEKRETER

NEVZAT KAZAK

MALİ SEKRETER

ZÜMRA AKUSTA

ÖRGÜTLENME VE EĞİTİM SEKRETERİ

DURSUN ÖNAR

TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ SEKRETERİ

DENETLEME KURULU

YAMAÇ PAZARLIOĞLU

BAŞKAN

AYLİN UÇKUNOĞLU ÖLMEZ

ÜYE

SEDA DEMİRTAŞ

ÜYE

DİSİPLİN KURULU

OSMAN NURİ YAVUZ

BAŞKAN

ALİ ÖZASLAN

BAŞKAN YARD.

CEVAT TARANCI

RAPORTÖR

EBRU AKBULUT

ÜYE

KAAN KÜNYELİ

ÜYE

  

BURSA ŞUBESİ

YÖNETİM KURULU

ERTAN BİLENSER

BAŞKAN

HAYDAR ARSLAN

SEKRETER

A.SALİH ÖZDEMİR

MALİ SEKRETER

İ.AYHAN DARENDE

ÖRGÜTLENME VE EĞİTİM SEKRETERİ

OYA AKSOY

TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ SEKRETERİ

DENETLEME KURULU

AYŞEN SAĞLAM

BAŞKAN

DİDEM ARIKAN

ÜYE

LEVENT KAYAHAN

ÜYE

DİSİPLİN KURULU

NURSEL ERKUL

BAŞKAN

SEDA IŞIK

BAŞKAN YARD.

MELTEM ÇOHA

RAPORTÖR

ZEYNEP HAMAMCIOĞLU

ÜYE

H.OZAN ŞEFTALİOĞLU

ÜYE

 

EMİNÖNÜ ŞUBESİ

YÖNETİM KURULU

CAHİT DEMİRCİ

BAŞKAN

KEMAL KARABACAK

SEKRETER

FUNDA ALTUN

MALİ SEKRETER

YEŞİM AKYÜZ

ÖRGÜTLENME VE EĞİTİM SEKRETERİ

AYNUR CAYMAZ

TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ SEKRETERİ

DENETLEME KURULU

ESRA ENGİN

BAŞKAN

PELİN SENCAR

ÜYE

AYBİKE DERELİ

ÜYE

DİSİPLİN KURULU

İ.LEVENT ERKILIÇ

BAŞKAN

AYŞEGÜL ÜNAL

BAŞKAN YARD.

KADER ÖZMEN

RAPORTÖR

SENAY İBİŞLER

ÜYE

CİHAN BALÇIK

ÜYE

  

ERZURUM ŞUBESİ

YÖNETİM KURULU

DURSUN BARIN

BAŞKAN

SUAT AKDAĞ

SEKRETER

ERAY DEMİRCİOĞLU

MALİ SEKRETER

HALİL POLAT

ÖRGÜTLENME VE EĞİTİM SEKRETERİ

ŞENAY BİLGİÇ

TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ SEKRETERİ

DENETLEME KURULU

YAVUZ KARATAŞ

BAŞKAN

İ. CEM ODABAŞOĞLU

ÜYE

MURAT ERTÜRK

ÜYE

DİSİPLİN KURULU

M.SUPHİ POLAT

BAŞKAN

M.FETULLAH KANPAK

BAŞKAN YARD.

SİNAN ALPER

RAPORTÖR

F.ERDEM KIZILKAYA

ÜYE

SELÇUK ÖZOK

ÜYE

 

İZMİR ŞUBESİ

YÖNETİM KURULU

CÜNEYT H. AKARSU

BAŞKAN

FUAT COŞKUN İNAÇ

SEKRETER

SİBEL ZEYTİNCİLER

MALİ SEKRETER

ZAFER ŞIK

ÖRGÜTLENME VE EĞİTİM SEKRETERİ

ÜZEYİR KARAKAŞ

TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ SEKRETERİ

DENETLEME KURULU

TÜLİN ARTAR

BAŞKAN

HACER SİNAN

ÜYE

MEHMET ALİ SAPAZ

ÜYE

DİSİPLİN KURULU

OZAN ÖZBEK

BAŞKAN

ÜLKÜ TECİMER

BAŞKAN YARD.

MUSTAFA MURAT KESİCİ

RAPORTÖR

MEHMET AKTAY

ÜYE

SELİM YEDİSU

ÜYE

 

KADIKÖY ŞUBESİ

YÖNETİM KURULU

ATAKAN EREN

BAŞKAN

GÜRKAN KEKLİK

SEKRETER

MURAT COŞAR

MALİ SEKRETER

SEMİH YAMAN

ÖRGÜTLENME VE EĞİTİM SEKRETERİ

ZÜBEYDE GÜNGÖR

TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ SEKRETERİ

DENETLEME KURULU

M. NACİ YILMAZ

BAŞKAN

PELİN ARZIK GÜREL

ÜYE

KORAY ÖZTÜRK

ÜYE

DİSİPLİN KURULU

YİĞİT AKARSU

BAŞKAN

ONUR DİNÇOL

BAŞKAN YARD.

SİNEM MERTCAN

RAPORTÖR

ZELİŞ TOPALOĞLU

ÜYE

NURAY GÜRBÜZ

ÜYE

 

TRABZON ŞUBESİ

YÖNETİM KURULU

OSMAN BEKTAŞ

BAŞKAN

ŞEBNEM AYDIN

SEKRETER

K.SELİM KOKANALI

MALİ SEKRETER

YURDAGÜL GÜRHAN

ÖRGÜTLENME VE EĞİTİM SEKRETERİ

İLKER COŞKUNSOY

TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ SEKRETERİ

DENETLEME KURULU

ONUR AHMET ASLAN

BAŞKAN

EMRE SAYIL

ÜYE

ÇAĞLAR TURAN

ÜYE

DİSİPLİN KURULU

GÖKHAN ÖNAL

BAŞKAN

İSMAİL YÜKSEL

BAŞKAN YARD.

ÜLKÜ İŞBİLİR KARA

RAPORTÖR

AYNUR ÖZELLİ

ÜYE

İSMAİL KÖSE

ÜYE

 

 

 

 

 

 

 



< Geri Dön