Basisen Dergisi

Basisen Dergisi BASİSEN’nin yayın organıdır. Ögütsel haberler ile değişik toplumsal konular, ekonomi, politika, endüstri ilişkileri, bankacılık ve sigortacılık konularıyla dünyada ve ülkemizdeki güncel gelişmelere ilişkin bilimsel yazıların yer aldığı zengin içerikli BASİSEN Dergisi belli periyotlarla yayınlanmakta, üyelerimize, üniversiteler ile değişik kurum ve kuruluşlara ulaştırılmaktadır. Ancak son yıllarda ekonomik krizler, yüksek  maliyet, başka iletişim kanallarının kullanılması nedeniyle daha uzun aralıklarla yayınlanabilmiştir.

Üyelerimizle iletişimimizde önemli bir yere sahip olan BASİSEN Dergisi’nde örgüt içi haberlerin yanı sıra, de yer verilmektedir. Ayrıca ülkemizin gündemine yerleşen ve üyelerimiz için önem taşıdığına inandığımız değişik konular, alanında uzman değerli öğretim üyeleri ve uzmanların görüş, makale ve incelemeleri ile değişik boyutlarıyla ele alınmaktadır. Dergide özel bölümler ve ödüllü bulmaca her sayıda yer almaktadır.

Bugüne kadar 67 sayı yayınlanan BASİSEN Dergisi önümüzdeki yıllarda da, dünyanın ve Türkiye’nin gündeminde yer alan değişik konu, olay ve haberler ile toplantılardan eğitime, yardım kampanyalarından sportif faaliyetlere ve üyelerimize yönelik diğer çalışmalara kadar tüm etkinliklerimizin yer aldığı zengin bir içerikle yayınlanmaya devam edecektir.